cayennes زندان هوادار پرسپولیس پرسپولیس

cayennes: زندان هوادار پرسپولیس پرسپولیس اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار بین الملل دلارهایتان آغشته به خون است / پاسخ دمشق به بیانات تیلرسون

یک منبع رسمی در وزارت خارجه سوریه گفت: امور داخلی در هر کشوری از دنیا فقط مربوط به ملت آن کشور هست، در نتیجه هیچکسی حق ندارد در مورد امور داخلی کشوری دیگر اظهار

دلارهایتان آغشته به خون است / پاسخ دمشق به بیانات تیلرسون

پاسخ دمشق به بیانات تیلرسون: دلارهایتان آغشته به خون است

عبارات مهم : سوریه

یک منبع رسمی در وزارت خارجه سوریه گفت: امور داخلی در هر کشوری از دنیا فقط مربوط به ملت آن کشور هست، در نتیجه هیچکسی حق ندارد در مورد امور داخلی کشوری دیگر اظهارنظر کند.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه سانا، این مقام سوری در تصویر العمل به سخنان رکس تیلرسون، وزیر خارجه آمریکا گفت: این مداخله ها نقض قانون بین المللی بوده و با قوانین مطرح در قانون اساسی مغایرت دارد.

دلارهایتان آغشته به خون است / پاسخ دمشق به بیانات تیلرسون

او افزود: حضور نظامی آمریکا در اراضی سوریه غیرقانونی بوده و نقض آشکار قوانین بین المللی و تعدی به حاکمیت ملی است و این حضور نظامی و تمامی کارها صورت گرفته آمریکا با نشانه حفاظت از تشکیلات داعش است که به وسیله دولت اوباما شکل گرفت. نشانه دولت آمریکا به هیچ وجه از بین بردن داعش نبوده است و شهر رقه همچنان شاهدی جهت کارها ایالات متحده و ائتلاف کذایی آن است.

این منبع مطلع سوری تاکید کرد: دولت سوریه حتی به یک دلار از سوی ایالات متحده جهت بازسازی کشور نیاز ندارد آیا که این دلار به خون سوری ها آغشته شده است است و در اصل دعوتی از آمریکا جهت همکاری در بازسازی صورت نگرفته است لیکن سیاست های دولت آمریکا فقط ویرانی و زحمت به بار می آورد.

یک منبع رسمی در وزارت خارجه سوریه گفت: امور داخلی در هر کشوری از دنیا فقط مربوط به ملت آن کشور هست، در نتیجه هیچکسی حق ندارد در مورد امور داخلی کشوری دیگر اظهار

او در ادامه گفت: سوریه به جنگ بی امان خود علیه تمامی گروه های تروریستی ادامه می دهد تا هر وجب از خاک پاک سوریه از لوث وجود تروریست ها پاکسازی شود و سوریه به فعالیت خود با همان اراده و پشتکار جهت آزادسازی کشور از هر گونه حضور خارجی غیرقانونی ادامه می دهد. هرگونه راه حل سیاسی در سوریه باید خواسته های مردم این کشور را محقق سازد نه اینکه در جهت اجرایی کردن دستور کارها و منافع خارجی باشد آیا که این با خواسته های مردم سوریه همخوانی ندارد.

واژه های کلیدی: سوریه | قانون | آمریکا | قانونی | رکس تیلرسون | قانون اساسی | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs