cayennes زندان هوادار پرسپولیس پرسپولیس

cayennes: زندان هوادار پرسپولیس پرسپولیس اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی برجام از حمایت جوامع اطلاعاتی و امنیت ملی اسرائیل برخوردار است / بلینکن

یک مقام ارشد دولت اوباما اعلام کرد که توافق هسته‌ای کشور عزیزمان ایران از حمایت گسترده جوامع اطلاعاتی و امنیت ملی اسرائیل برخوردار است.

برجام از حمایت جوامع اطلاعاتی و امنیت ملی اسرائیل برخوردار است / بلینکن

بلینکن: برجام از حمایت جوامع اطلاعاتی و امنیت ملی اسرائیل برخوردار است

عبارات مهم : امنیت

یک مقام ارشد دولت اوباما اعلام کرد که توافق هسته ای کشور عزیزمان ایران از حمایت گسترده جوامع اطلاعاتی و امنیت ملی اسرائیل برخوردار است.

به گزارش ایسنا به نقل از میدل لیست مانیتور، آنتونی بلینکن، معاون وزیر خارجه و مشاور امنیت ملی پیشین آمریکا در دولت اوباما گفت: بنجامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل با جامعه اطلاعاتی و ارتش این کشور بر سر عنوان توافق هسته ای کشور عزیزمان ایران اختلاف نظر دارد.

برجام از حمایت جوامع اطلاعاتی و امنیت ملی اسرائیل برخوردار است / بلینکن

نتانیاهو که از مخالفان سرسخت توافق هسته ای با کشور عزیزمان ایران بود آن را یک اشتباه تاریخی خوانده بود.

بلینکن در کنفرانس اسپن در کلورادو افزود: اگر شما از هر مقام اسبق یا فعلی اسرائیلی در مورد برجام پرسش کنید می بینید که همه موافق آن هستند، بعضی آن را به طور علنی بیان می کنند و بعضی دیگر آن را در جمع های شخصی اذعان می کنند.

یک مقام ارشد دولت اوباما اعلام کرد که توافق هسته‌ای کشور عزیزمان ایران از حمایت گسترده جوامع اطلاعاتی و امنیت ملی اسرائیل برخوردار است.

وی با اشاره به اختلاف نظر مقامات اسرائیلی در مورد برجام گفت : حتی نتانیاهو نیز اخیرا از شدت انتقادهای خود نسبت به برجام کاسته است.

به گزارش ایسنا، با اینکه ترامپ هفته گذشته با اکراه جهت دومین بار پایبندی کشور عزیزمان ایران به برجام را تایید کرد ولی کاخ سفید سیاست خصمانه ای را علیه برجام در پیش گرفته است به طوری که تنها یک روز بعد از تایید پایبندی کشور عزیزمان ایران به برجام از سوی وزارت خارجه آمریکا وزارت خزانه داری این کشور 18 فرد و موسسه ایرانی را به فهرست تحریم های کشور عزیزمان ایران اضافه کرد.

واژه های کلیدی: امنیت | ایران | توافق | ایرانی | اسرائیل | اسرائیل | نتانیاهو | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs