cayennes زندان هوادار پرسپولیس پرسپولیس

cayennes: زندان هوادار پرسپولیس پرسپولیس اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی مالیات جهت مردم خوب است ولی شما مالیات ندهید؟ / روحانی

حجت الاسلام والمسلمین حسن در محل برگزاری همایش زنان حامی حسن روحانی در ورزشگاه شهید شیرودی گفت:همه مردم کشور عزیزمان ایران به صورت یک به اضافه ۱۱ در انتخابات شر

مالیات جهت مردم خوب است ولی شما مالیات ندهید؟ / روحانی

روحانی:مالیات جهت مردم خوب است ولی شما مالیات ندهید؟

عبارات مهم : ایران

مگر فشار نیاوردید اینترنت بسته شود | به معدنی که جهت شما بود، سر نزدید

حجت الاسلام والمسلمین حسن در محل برگزاری همایش زنان حامی حسن روحانی در ورزشگاه شهید شیرودی گفت:همه مردم کشور عزیزمان ایران به صورت یک به اضافه ۱۱ در انتخابات شرکت می کنند. ما ۱۲ نفره پای صندوق های رای خواهیم رفت.

مالیات جهت مردم خوب است ولی شما مالیات ندهید؟ / روحانی

به گزارش خبر انلاین؛ حجت الاسلام، حسن روحانی نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در سخنانی در جمع زنان حامی اش در سالن شهید شیرودی خطاب به منتقدان و رقبای انتخاباتی خود گفت: من با اینکه صدایم خیلی مناسب جهت صحبت نیست ولی به محضر شما آمده ام و خدمت شما سلام و خسته نباشید می گویم.

او ادامه داد: امروز ما در یک مقطع بسیار حساس و تاریخی قرار گرفته ایم آینده خودمان را در جمعه آینده می خواهیم تعیین کنیم و راهی که در سال ۹۲ گزینش کرده ایم و برگزیده ایم و اقلیتی در برابر آن ایستاده اند را گزینش می کنیم. امروز همان اقلیت از تحول زیاد و ادامه این شرایط دلواپس هستند.

حجت الاسلام والمسلمین حسن در محل برگزاری همایش زنان حامی حسن روحانی در ورزشگاه شهید شیرودی گفت:همه مردم کشور عزیزمان ایران به صورت یک به اضافه ۱۱ در انتخابات شر

اهم بیانات مدیر جمهور را به نقل از خبرگزاری ها بخوانید؛

*هر روز بانوان و زنان ما به صحنه آمده اند کار را تمام کرده اند. در وقت انقلاب هنگامی که پیروز شدیم که زنان به خیابان ها آمدند. اگر امروز در انتخابات زنان به صحنه بیایند ما پیروز می شویم. همه ما تنها یک وظیفه داریم و آن دعوت از همه افراد جهت حضور به پای صندوق های آرا است و اگر همه به پای صندوق بیایند ما پیروز می شویم. ملت کشور عزیزمان ایران واقعیات را لمس می کنند. مردم ما تحت تاثیر شعارهای فریبنده قرار نمی گیرند.

*من از همه مردم کشور عزیزمان ایران می خواهم تا برنامه ها و کارنامه ها را یکبار دیگر مرور کنند. کارنامه چهار ساله دولت یازهم و کارنامه های ۳۸ ساله کسان دیگری که در دستگاه های دیگر بوده اند. آنها بگویند که در ۳۸ سال گذشته چکار کرده اند؟ کارنامه ما در چهار سال روشن هست. کارنامه کسانی هم که ۱۲ سال در یک منصب بوده اند، روشن است.

مالیات جهت مردم خوب است ولی شما مالیات ندهید؟ / روحانی

* شما توصیه تان در سال اول دولت یازدهم این بود که ۱۶ آذر را آزاد نگذاریم. شما هر لحظه به دانشگاه به عنوان ترساندن نگاه کرده اید. شما می خواستید جوانان ما در حصر و محاصره و انزوا باشند. شما همان حرف هایی که در جلسات شخصی زدید لطفا به مردم هم آشکارا بگویید. شما مگر هر روز فشار نیاورید که اینترنت بسته شود. شما مگر هر روز فشار نیاورید که اشتغال زنان باید متوقف شود.

* بعد از این سخنان جمع حاضر در ورزشگاه شیرودی شعار “دانشجو می میرد ذلت نمی پذیرد” را سر دادند.

حجت الاسلام والمسلمین حسن در محل برگزاری همایش زنان حامی حسن روحانی در ورزشگاه شهید شیرودی گفت:همه مردم کشور عزیزمان ایران به صورت یک به اضافه ۱۱ در انتخابات شر

*شما برگردید به بخشنامه های جنسیتی خودتان نگاه کنید. شما به احکامی که صادر کرده اید نگاه کنید. کارنامه ما روشن هست. ما تبعیض جنسیتی را نمی پذیریم. ما ظلم جنسیتی را نمی پذیریم. مردم ما راه خود را گزینش کرده اند و از راهی که گزینش کرده اند برنمی گردند. شعار ما روشن هست. ما آزادی می خواهیم. ما آزادی اجتماعی و سیاسی می خواهیم. ما آزادی بیان وتفکر می خواهیم. ما آزادی گزینش و تفریح جهت ساعات فراغت می خواهیم. ما آزادی جهت نوع اشتغال و شغل مان می خواهیم. ما به دنبال امنیت واقعی و جامعه امن هستیم. ما فضای امنیتی نمی خواهیم.

* ما به شما می گوییم ما خواهان امنیت واقعی در جامعه با وحدت و اتحاد در کل جامعه هستیم. ما جامعه چند درصدی نمی خواهیم. ما کشور عزیزمان ایران صددرصدی هستیم. ما قانون را جهت همه دستگاه ها می خواهیم. ما نهادهای استثنا شده است از مالیات نمی خواهیم.

مالیات جهت مردم خوب است ولی شما مالیات ندهید؟ / روحانی

*بعضی از مالیات نام می برند. مالیات جهت مردم خوب هست. ولی شما مالیات ندهید؟ ما آزادی مسابقه در اقتصاد می خواهیم. شما به دنبال رونق هستید ولی به معدنی که جهت شما بود و معدنچیان در آن دفن شدند، سر نزدید. ما به آن خانواده عزیزی که شوهرش در این آوارها باقی ماند و جان داد ولی شجاعانه با من سخن گفت، افتخار می کنیم. من افتخار می کنم به پدری که فرزند مهندسش در این معدن مانده بود ولی جهت پیشرفت کشور عزیزمان ایران حرف زد.

* ما به دنبال آرامش زنان و مردان هستیم. ما آرامش در خیابان را در پی اخلاق می خواهیم. گشت جهت ما آرامش ایجاد نمی کند. وحدت و اتحاد ملت کشور عزیزمان ایران و همزیستی مسالمت آمیز آرامش را می سازد. شما دم اشتغال می زنید؟ من از شما می پرسم که آیا اشتغال زنان را هم قبول دارید؟ اگر قبول دارید قبل از دولت یازدهم آیا یک اشتغال جهت زنان درست نکردید؟

روحانی تاکید کرد: ۸۶۰ هزار زن را شما بدون کار کردید. شما دم از اشتغال می زنید ولی من از شما می پرسم اشتغال اهل سنت و اقوام متفاوت کشور عزیزمان ایران را قبول دارید؟ ما افتخار می کنیم در یک استخدام در ماه های گذشته ۵۳ درصد زنان ما توانستند قبول شوند و مشغول به کار شوند. ما امروز اشتغال را در سایه اینترنت و فناوری ارتباطات جهت زنان و مردان مهیا ساخته ایم. علت اینکه زنان ما نمی توانستند مشغول به کار شوند این بود که فضای کار ما مردانه بود. امروز ۳۲۰ نفر از مدیران شرکت های دانش بنیان از زنان هستند.

*ما در پی پیشرفت کشور عزیزمان ایران هستیم. پیشرفت کشور عزیزمان ایران در سایه علم و فناوری و ارتباطات با دنیا هست. هیچ کشوری با انزوا نتوانسته به پیشرفت ملی دست یابد. ما در ۲۹ اردیبهشت تصمیم خودمان را یکبار دیگر اعلام می کنیم. یکبار در سال ۹۲ تصمیم خود را اعلام کردیم و آن اعتدال و اصلاح بود و نه افراط در جامعه. در اسفند ۹۴ تصمیم خود را یکبار دیگر درانتخابات نمایندگان اعلام کردیم و یکبار دیگر در اردیبهشت ۹۶ آن را اعلام خواهیم کرد.

*همه مردم کشور عزیزمان ایران به صورت یک به اضافه ۱۱ در انتخابات شرکت می کنند. ما ۱۲ نفره پای صندوق های رای خواهیم رفت. هر مرد و زنی ۱۱ نفر دیگر را پای صندوق های آرا دعوت کند. من تردید ندارم ما پیروز مسیر پیشرفت کشور عزیزمان ایران خواهیم بود. ما اجازه نمی دهیم آنها که در پی حصر کشور عزیزمان ایران هستند، بر ملت کشور عزیزمان ایران پیروز شوند. ما نمی گذاریم دو مرتبه تحریم را به کشور عزیزمان ایران بازگردانید. ما اجازه نمی دهیم یکبار دیگر فضای امنیتی را به کشور عزیزمان ایران بازگردانید. دوباره ایران، دوباره اسلام، دوباره اعتدال، دوباره امید.

واژه های کلیدی: ایران | اشتغال | مالیات | کارنامه | آزادی بیان | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs