cayennes زندان هوادار پرسپولیس پرسپولیس

cayennes: زندان هوادار پرسپولیس پرسپولیس اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات با فدراسیون فوتبال کشورم جهت بازی دوستانه با کشور عزیزمان ایران مذاکره می‌کنم / سفیر برزیل

سفیر برزیل در پایتخت کشور عزیزمان ایران صبحگاه امروز (دوشنبه) در محل فدراسیون فوتبال کشورمان با مدیر این فدراسیون دیدار و گفت‌وگو کرد.

با فدراسیون فوتبال کشورم جهت بازی دوستانه با کشور عزیزمان ایران مذاکره می‌کنم / سفیر برزیل

سفیر برزیل: با فدراسیون فوتبال کشورم جهت بازی دوستانه با کشور عزیزمان ایران مذاکره می کنم

عبارات مهم : ایران

سفیر برزیل در پایتخت کشور عزیزمان ایران صبحگاه امروز (دوشنبه) در محل فدراسیون فوتبال کشورمان با مدیر این فدراسیون دیدار و گفت وگو کرد.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، رودریگو دی آزردو سانتوس، سفیر برزیل در پایتخت کشور عزیزمان ایران صبحگاه امروز در محل فدراسیون فوتبال با مهدی تاج دیدار کرد.

با فدراسیون فوتبال کشورم جهت بازی دوستانه با کشور عزیزمان ایران مذاکره می‌کنم / سفیر برزیل

سانتوس در ابتدا گفت: حجم مبادلات تجاری دو کشور به حدود 2.5 میلیارد دلار رسیده است و از نظر سیاسی هم خط فکری نزدیک به هم و یکسان داریم. در چنین شرایطی می توان به تقویت روابط ورزشی دو کشور فکر کرد. من کمتر از یک سال است که به کشور عزیزمان ایران آمده ام و در این مدت مدیران رده بالای سه وزارتخانه ما جهت عقد قراردادهای متفاوت در کشور عزیزمان ایران حضور پیدا کرده اند. من میل به دارم که تیم های متفاوت ورزش اول دو کشور در فوتبال، ارتباط بیشتری با هم داشته باشند. شما در فوتسال و فوتبال ساحلی به سطحی ممتاز رسیده اید.

سفیر برزیل در پایتخت کشور عزیزمان ایران سپس به علت حضورش در فدراسیون فوتبال اشاره کرد و گفت: عنوان مهم حضور من در فدراسیون، دعوت تیم ملی برزیل به کشور عزیزمان ایران هست. می دانم این کار بسیار مشکل هست، ولی من رابطه بسیار خوبی با کنفدراسیون فوتبال برزیل و دبیرکل این کنفدراسیون دارم. امیدوارم در جلسه هفته آینده با مدیران فوتبال برزیل بتوانم آنها را راضی کنم. البته پیدا کردن یک جای خالی در تقویم فشرده تیم ملی برزیل هم کاری سخت است.

سفیر برزیل در پایتخت کشور عزیزمان ایران صبحگاه امروز (دوشنبه) در محل فدراسیون فوتبال کشورمان با مدیر این فدراسیون دیدار و گفت‌وگو کرد.

دقیقاً نمی دانم هزینه های این بازی چقدر هست، ولی امیدوارم شرکت ها و بانک های ایرانی بتوانند در کنار هم اسپانسر این بازی بزرگ شوند. البته قبل از بازی دو تیم ملی کشور عزیزمان ایران و برزیل باید یک تیم باشگاهی برزیل به کشور عزیزمان ایران بیاید تا ایرادهای انجام بازی مهم در جریان این بازی باشگاهی آشنا و مرتفع شود.

سانتوس در آخر از علاقه اش به آبادان که به برزیل کشور عزیزمان ایران مشهور است سخت گفت و یادآور شد: می دانم آبادان چه اتمسفری دارد و مردم آن چقدر به برزیل علاقه دارند. خیلی دوست دارم یک روز به آنجا بروم و یک بازی صنعت نفت را از نزدیک ببینم.

واژه های کلیدی: ایران | برزیل | ایرانی | سانتوس | فوتبال | فدراسیون فوتبال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs